Hervormde Gemeente Arnemuiden -

Rooster crèche de Schaapskooi

Hieronder staat het rooster voor de komende erediensten voor de crèche de Schaapskooi:

Datum Wie
16 juni morgen Nellina Bezemer*, Elvie Leerdam, Ilona van de Gruiter, Margriet Bloemendaal¹, Monica Wondergem, Rhodé Meerman
middag Dana Niewiadomski, Melanie Houmes , (Laura Muis)
23 juni
Avondsmaalszondag
morgen Mireille de Ridder*, Gertrude van de Ketterij1, Janine van Belzen, Joanda Coppoolse, Marije van de Vreede, Marit Wisse
middag Marine Maljaars, Christel Holleman, (Karlijn Klaassen)
30 juni morgen Joanne de Pagter*, Elizabeth Schroevers, Henriëtte van de Gruiter, Johanneke van Belzen1, Laura Muis, Linde van de Ketterij
middag Ariënne Beeke, Daniëlle Verton,(Joanne Hirdes)
7 juli morgen Margriet van de Ketterij*, Amanda Witte, Vallery Francke, Geraldine de Visser¹, Karlijn Klaassen, Naomi Muis
middag Carolien van der Weele, Lianne Koppejan, (Gertrude van de Ketterij)
14 juli morgen Klasien de Visser*, Deborah Zandee, Elise-Marie Schrijver ¹, Joanne Hirdes, Johanna van Belzen, Laura van der Weele
middag Marit Wisse, Wilma Tramper, (Ariënne Beeke)
21 juli morgen Nellina Bezemer*, Ilona van de Gruiter, Linde Oosterling, Margriet Bloemendaal¹, Melanie Houmes, Sanne van der Weiden
middag Marije van de Vreede, Willemieke van Belzen, (Karlijn Klaassen)
28 juli morgen Mireille de Ridder*, Elvie van Leerdam, Gabriëlle Ventevogel, Janine van Belzen, Monica Wondergem¹, Rhodé Meerman
middag Gertrude van de Ketterij, Marine Maljaars, (Wilma Tramper)
4 augustus morgen Joanne de Pagter*, Henriëtte van de Gruiter, Joanda Coppoolse, Johanneke van Belzen¹, Laura Muis, Vallery Francke
middag Ariënne Beeke, Christel Holleman, (Melanie Houmes)
11 augustus morgen Margriet van de Ketterij*, Amanda Witte, Deborah Zandee, Geraldine de Visser¹, Linde van de Ketterij, Naomi Muis
middag Daniëlle Verton, Lianne Koppejan, (Rhodé Meerman)
18 augustus morgen Nellina Bezemer*, Elizabeth Schroevers¹, Joanne Hirdes, Johanna van Belzen, Karlijn Klaassen, Marit Wisse
middag Carolien van der Weele, Elise-Marie Schrijver, (Gertrude van de Ketterij)
25 augustus morgen Klasien de Visser*, Elvie van Leerdam¹, Ilona van de Gruiter, Laura van der Weele, Rozelie Krijger, Wilma Tramper
middag Marije van de Vreede, Willemieke van Belzen, (Joanne de Pagter)
1 september morgen Gertrude van de Ketterij*, Janine van Belzen, Linde Oosterling, Margriet Bloemendaal¹, Melanie Houmes, Sanne van der Weiden
middag Marine Maljaars, Mireille de Ridder, (Margriet van de Ketterij)